FAQ

 

Ako môžem zaplatiť za tovar ?

Ak si zvolíte platbu klasickým bankovým prevodom, úhradu môžete poukázať na toto číslo účtu: SK74 1100 0000 0026 2770 5310. Pri platbe na dobierku uhradíte cenu za tovar priamo na pobočke Slovenskej Pošty. Ak si prajete vyzdvihnúť tovar osobne a zaplatiť na mieste nájdete nás na Hraničnej 16 v Bratislave, Ružinov.

Aká je záruka predávaný tovar ?

Internetový obchod sporthockey.sk štandardne poskytuje na predávaný tovar záruku 2 roky. Pokiaľ výrobca vystavuje záručný list, všetky potrebné informácie týkajúce sa záruky konkrétneho produktu nájdete v ňom.

Aké spôsoby dopravy ponúkate ?

Naši zákazníci si môžu tovar vyzdvihnúť buď osobne zvoliť ako spôsob dopravy kuriéra spoločnosti Geis ktorý Vám tovar dodá priamo domov. Tovar samozrejme zasielame po celom Slovensku. V prípade že máte záujem o zaslanie tovaru do Českej republiky, tovar vieme taktiež poslať podla požiadaviek zákazníka buďto Slovenskou poštou na dobierku alebo kuriérom. Pri zásielkách do Českej republiky je cena za dopravu individuálna podľa hmotnosti balíka.

Kedy budem mať tovar doma ?

Tovar budete mať doma z pravidla nasledujúci pracovný deň, najneskôr do 2 pracovných dní ak je u nás skladom. Ak tovar skladom nemáme, dodanie môže trvať v závislosti od našich dodávateľov 3 až 5 dní. Pri produktoch značky Brian’s ktoré nemáme na sklade je spravidla dodacia lehota 4 až 6 týždňov. O stave objednávky Vás budeme informovať priebežne.

Môžem u vás platiť kartou?

Osobný odber: pri odbere tovaru v predajni Sport Hockey na Hraničnej 16 v Bratislave je možné platiť kartou.

Doručenie tovaru k zákazníkovi: pokiaľ si tovar necháte zaslať prepravnou spoločnosťou,  je možné takisto  zaplatiť kartou.